Księga podziękowań

W księdze podziękowań dziękujemy Bogu za otrzymane łaski, uzdrowienia, nawrócenia itp. Wpisy te będą autoryzowane raz dziennie. Swiadectwa nie bedą tutaj publikowane.

Napisz nowy wpis do Księgi podziękowań

 
 
 
 
 
 
 
W Anti-spamie wpisujemy jako wynik działania cyfrę np. 33.
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Twój adres email nie jest publikowany i nie będzie widoczny dla innych użytkownikow.
Ze względów bezpieczeństwa musimy zapisać adres ip 35.175.120.174. ( nie widoczny dla innych użytkowników)
Twój wpis będzie widoczny w Księdze Podziękowań po autoryzacji.
Zastrzegamy sobie prawa do edycji, usunięcia lub nie publikowania wpisu.
EwaEwa zamieszkała : LODZ wrote on 15 czerwca 2019:
Dziękuję za NOWE ŻYCIE zg Twoją Wolą Panie za czytelną łaskę uwolnienia od starego ... ,poprzedniego życia. Wszystko to Tobie powierzam Panie i mój Boże. Tota tua Ewa
DorotaDorota zamieszkała : Radom wrote on 24 maja 2019:
Dziękuję Matce Boskiej Fatimskiej i Świętemu Michałowi Archaniołowi za wstawiennictwo na wysokościach. Dziękują wszystkim, którzy poprzez gorącą modlitwę przyczynili się do szczęśliwie przeprowadzonej operacji Ani i za pojawienie się dla niej nowego rozwiązania w kwestii dalszego leczenia- mniej uciążliwego i bolesnego.
JoannaJoanna wrote on 4 kwietnia 2019:
Święty Michale Archaniele, w rocznicę Twojego objawienia na Górze Gargano , w roku 2018, modliłam się do Ciebie o łaskę zostania z mężem rodzicami po raz trzeci, po 2 latach bezowocnych naszych starań. Łaskę za Twoim wstawiennictwem otrzymaliśmy i mamy wspaniałego maleńkiego synka Nikodema, za co Ci bardzo, bardzo dziękuję.
EwaEwa wrote on 20 marca 2019:
Dziękuję Panie Boży Wszechmocny za udaną operację usunięcia guza nerki.
MonikaMonika zamieszkała : Janów Lubelski wrote on 15 listopada 2018:
Dziękuję za Twoją opiekę Święty Michale Archaniele, za wszystkie łaski i pomoc otrzymaną dzięki Twemu wstawiennictwu. Zawierzam Ci moją rodzinę i przyjaciół , strzeż nas i ochraniaj na wszystkich drogach naszego życia.Któż jak Bóg ....
JolantaJolanta zamieszkała : N/a wrote on 15 września 2018:
Dziekuje Ci sw. Michale Archaniele za ocalenie i wyjscie z niewielkim okaleczeniem w porownaniu do skali zniszczeń wokół z wypadku, z ktorego cudem ocalałam i wierzę, ze zawdzięczam to Twojej sw. MICHALE interwencji i obronie. Ty strzezesz tych co się do Ciebie zwracają, a szczególnie tych, których szczególnie atakuje Szatan.
JoannaJoanna wrote on 22 maja 2018:
Dziękuję Ci Św. Michale Archaniele za cud poczęcia naszego trzeciego dziecka. Staraliśmy się o dziecko 2 lata. W dniu 8 maja tego roku trafiłam w internecie na artykuł o Św.Michale Archaniele i objawieniach w Gargano. Okazało się , że jest to właśnie dzień rocznicy objawień w Gargano. Siedziałam właśnie nad kolejnym negatywnym testem ciążowym. Postanowiłam się w domu pomodlić do Św. Michała Archanioła , prosiłam go aby wyprosił u Boga cud i w tym miesiącu test ciążowy jednak wyszedł pozytywny ale sama niezbyt w to wierzyłam. No i stało się, po 5 dniach okazało się, że jestem w ciąży. Dziękuję Ci Św.Michale Archaniele w imieniu moim i mojego męża.
WiesławaWiesława zamieszkała : Radom wrote on 18 stycznia 2018:
Dziękuję Bogu za otrzymaną łaskę powrotu do zdrowia oraz siły duchowe które pozwalają mi właściwie ustawić priorytety życiowe
Wiesława i DorotaWiesława i Dorota zamieszkała : Radom wrote on 31 sierpnia 2017:
Bogu dzięki, Matce Najświętszej i Świętym za otrzymaną łaskę udanej operacji i powrotu do zdrowia ks. Edwarda. Niech Pan Go prowadzi a Matka Najświętsza otacza płaszczem swej opieki.
PawełPaweł zamieszkała : Gniezno wrote on 30 sierpnia 2017:
Dziękuję Bogu i Maryji za prowadzenie mnie przez życie i błogosławienie mimo, trudności i olbrzymich strat na giełdzie oraz mojego zadłużenia (postępowałem niemądrze w swym życiu) Bóg mnie nie odrzucił i mimo próśb o śmierć dla mnie utrzymuje mnie przy życiu i daje Swoje Łaski. Boże dziękuję! za wszystko i Twa Wola niech się dzieje.
Łukasz i JoannaŁukasz i Joanna zamieszkała : Bielsko wrote on 29 lipca 2017:
Dziękujemy Ci Jezu za cudowne uzdrowienie naszego synka Oliwiera, który uniknął przeszczepu na oparzonej nodze, ponieeważ ty Jezu wysłuchałeś modlitw wielu osób i uzdrowiłeś oparzoną nogę w ciągu niecałych dwóch dni. Chwała Ci Panie! Dziękujemy także Wspólnnocie św. Michała Archanioła za codzienne modlitwy za naszego synka i wszystkim osobom które sie za niego modliły.
iwonaiwona zamieszkała : Łódź wrote on 8 lipca 2017:
Św. Archaniele Michale dziękuję za wstawiennictwo u Boga Ojca dla mojego syna podczas pobytu za granicą za opiekę i szczęśliwy powrót do Polski. Jezu Ufam Tobie
WiesławaWiesława zamieszkała : Radom wrote on 28 maja 2017:
Boże, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski, którymi obdarzyłeś mnie i moją rodzinę. Moje słowa są zbyt małe, aby Ci dziękować, naucz mnie Panie życiem dziękować Ci za wszystko.
AnitaAnita zamieszkała : Ostrów Wlkp. wrote on 18 maja 2017:
Św. Michale Archaniele - z całego serca dziękuję Ci Twoją opiekę nade mną i moją rodziną ... Szczególnie za pomoc i opamiętanie się mojej córki ... i poprawę relacji z nią ... A przez Ciebie z całego serca DZIĘKUJĘ Bogu Ojcu - za wszystkie otrzymane Łaski ... Któż jak Bóg !....
WiesławaWiesława zamieszkała : Radom wrote on 8 maja 2017:
Boże, dziękuję Ci za otrzymane łaski w ostatnich dniach, Ty wiesz Panie czego mi było potrzeba i to otrzymałam:) Służba Twojemu Słowu - nie łatwa, ale dająca moc i siłę na trudne dni! Bądź uwielbiony Panie przez wstawiennictwo twojej Matki - Maryi i świętych, przez których wstawiennictwo tu się modlę. Wszystko na chwałę Bożą, z pożytkiem dla ludzi.