Księga podziękowań

W księdze podziękowań dziękujemy Bogu za otrzymane łaski, uzdrowienia, nawrócenia itp. Wpisy te będą autoryzowane raz dziennie. Swiadectwa nie bedą tutaj publikowane.

Napisz nowy wpis do Księgi podziękowań

 
 
 
 
 
 
W Anti-spamie wpisujemy jako wynik działania cyfrę np. 33.
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Twój adres email nie jest publikowany i nie będzie widoczny dla innych użytkownikow.
Ze względów bezpieczeństwa musimy zapisać adres ip 54.234.0.2. ( nie widoczny dla innych użytkowników)
Twój wpis będzie widoczny w Księdze Podziękowań po autoryzacji.
Zastrzegamy sobie prawa do edycji, usunięcia lub nie publikowania wpisu.
Wiesława i DorotaWiesława i Dorota zamieszkała : Radom wrote on 31 sierpnia 2017:
Bogu dzięki, Matce Najświętszej i Świętym za otrzymaną łaskę udanej operacji i powrotu do zdrowia ks. Edwarda. Niech Pan Go prowadzi a Matka Najświętsza otacza płaszczem swej opieki.
PawełPaweł zamieszkała : Gniezno wrote on 30 sierpnia 2017:
Dziękuję Bogu i Maryji za prowadzenie mnie przez życie i błogosławienie mimo, trudności i olbrzymich strat na giełdzie oraz mojego zadłużenia (postępowałem niemądrze w swym życiu) Bóg mnie nie odrzucił i mimo próśb o śmierć dla mnie utrzymuje mnie przy życiu i daje Swoje Łaski. Boże dziękuję! za wszystko i Twa Wola niech się dzieje.
Łukasz i JoannaŁukasz i Joanna zamieszkała : Bielsko wrote on 29 lipca 2017:
Dziękujemy Ci Jezu za cudowne uzdrowienie naszego synka Oliwiera, który uniknął przeszczepu na oparzonej nodze, ponieeważ ty Jezu wysłuchałeś modlitw wielu osób i uzdrowiłeś oparzoną nogę w ciągu niecałych dwóch dni. Chwała Ci Panie! Dziękujemy także Wspólnnocie św. Michała Archanioła za codzienne modlitwy za naszego synka i wszystkim osobom które sie za niego modliły.
iwonaiwona zamieszkała : Łódź wrote on 8 lipca 2017:
Św. Archaniele Michale dziękuję za wstawiennictwo u Boga Ojca dla mojego syna podczas pobytu za granicą za opiekę i szczęśliwy powrót do Polski. Jezu Ufam Tobie
WiesławaWiesława zamieszkała : Radom wrote on 28 maja 2017:
Boże, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski, którymi obdarzyłeś mnie i moją rodzinę. Moje słowa są zbyt małe, aby Ci dziękować, naucz mnie Panie życiem dziękować Ci za wszystko.
AnitaAnita zamieszkała : Ostrów Wlkp. wrote on 18 maja 2017:
Św. Michale Archaniele - z całego serca dziękuję Ci Twoją opiekę nade mną i moją rodziną ... Szczególnie za pomoc i opamiętanie się mojej córki ... i poprawę relacji z nią ... A przez Ciebie z całego serca DZIĘKUJĘ Bogu Ojcu - za wszystkie otrzymane Łaski ... Któż jak Bóg !....
WiesławaWiesława zamieszkała : Radom wrote on 8 maja 2017:
Boże, dziękuję Ci za otrzymane łaski w ostatnich dniach, Ty wiesz Panie czego mi było potrzeba i to otrzymałam:) Służba Twojemu Słowu - nie łatwa, ale dająca moc i siłę na trudne dni! Bądź uwielbiony Panie przez wstawiennictwo twojej Matki - Maryi i świętych, przez których wstawiennictwo tu się modlę. Wszystko na chwałę Bożą, z pożytkiem dla ludzi.
AgnieszkaAgnieszka zamieszkała : Sandomierz wrote on 2 maja 2017:
Dziękuję Św.Michale za otrzymywane łaski , dziękuję za kobietę ,którą zesłałeś mi żebym mogła się nią opiekować i jednocześnie wspomogłeś mnie finansowo, ciągle jestem jednak udręczona i pełna bólu i cierpienia , ale wiem że jesteś moim opiekunem i nie opuścisz mnie , tak jak Jezus , którego wolę wypełniam i wierzę ,że On się tym , który się tym zajmie.
GrazynaGrazyna zamieszkała : Tychy wrote on 14 stycznia 2017:
Dziękuję o.Pio i sw. Michałowi za wstawiennictwo u Boga i otrzymana łaskę wytrwałości w trudnych chwilach, umocnienie i za postawienie na drodze mojego życia " Bożych ludzi".
AgnieszkaAgnieszka zamieszkała : Sandomierz wrote on 21 listopada 2016:
Dziękuję Ci Św.Michale za zesłanie mi w sobotę człowieka dzięki któremu oddaliłeś ode mnie myśli , które sprawiają tyle bólu i mogłam choć na chwilkę poczuć się szczęśliwa i dowartościowana i życie na chwilę stało się dla mnie cieplesze i radośniejsze.
EdytaEdyta zamieszkała : Radom wrote on 27 października 2016:
Bogu niech będą dzięki, za prawidłowy rozwój mojego dziecka, które noszę pod sercem. Niech Matka Boża otacza go swoją opieką.
WiesławaWiesława zamieszkała : Radom wrote on 12 września 2016:
Boże, dziękuję Ci za Twoją łaskę i Miłosierdzie wobec mnie, w czasie operacji. Dziękuję za ludzi modlących się za mnie przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła i św. ojca Pio. Bądź uwielbiony Panie we wszystkim.
ulaula zamieszkała : wolow wrote on 7 maja 2016:
Dziękuję ci Panie Boże za figurkę św. Michała Archanioła w naszej parafii, która zaistniała u nas od 3maja tego roku. Dziękuję za całe to dzieło do którego zostałam powołała, aby św. Michał Archanioł mógł być u nas już na zawsze. Dziękuję za natchnienia i Boże prowadzenie tego wszystkiego. Chwała ci Panie przez twoich Aniołów w Niebie!
irenairena zamieszkała : Tychy wrote on 6 kwietnia 2016:
Panie Boże! Chwała Tobie! Dziękuje za wysłuchanie modlitw i łaskę zdrowia. Badanie wykazało brak guzów
WiesławaWiesława zamieszkała : Radom wrote on 27 lutego 2016:
Panie Jezu, Ty obdarzasz każdego kto pokornie prosi i ufa Tobie, a jest zgodne z Twoją wolą. Dziękuję Ci za otrzymane łaski. Każdy przeżyty przez nas dzień jest nam dany, abyśmy wielbili Twoje imię. Dziękuję za młodzież, dzieci, nauczycieli, osoby wspierające duchowo projekt "Biblia i Ja". Obdarz wszystkich swoim błogosławieństwem! Niech Twoje żywe Słowo, przybliża każdego do Twojego miłosiernego serca.