Księga podziękowań

W księdze podziękowań dziękujemy Bogu za otrzymane łaski, uzdrowienia, nawrócenia itp. Wpisy te będą autoryzowane raz dziennie. Swiadectwa nie bedą tutaj publikowane.

Napisz nowy wpis do Księgi podziękowań

 
 
 
 
 
 
 
W Anti-spamie wpisujemy jako wynik działania cyfrę np. 33.
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Twój adres email nie jest publikowany i nie będzie widoczny dla innych użytkownikow.
Ze względów bezpieczeństwa musimy zapisać adres ip 54.83.93.85. ( nie widoczny dla innych użytkowników)
Twój wpis będzie widoczny w Księdze Podziękowań po autoryzacji.
Zastrzegamy sobie prawa do edycji, usunięcia lub nie publikowania wpisu.
WiesławaWiesława zamieszkała : Radom wrote on 12 września 2016:
Boże, dziękuję Ci za Twoją łaskę i Miłosierdzie wobec mnie, w czasie operacji. Dziękuję za ludzi modlących się za mnie przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła i św. ojca Pio. Bądź uwielbiony Panie we wszystkim.
ulaula zamieszkała : wolow wrote on 7 maja 2016:
Dziękuję ci Panie Boże za figurkę św. Michała Archanioła w naszej parafii, która zaistniała u nas od 3maja tego roku. Dziękuję za całe to dzieło do którego zostałam powołała, aby św. Michał Archanioł mógł być u nas już na zawsze. Dziękuję za natchnienia i Boże prowadzenie tego wszystkiego. Chwała ci Panie przez twoich Aniołów w Niebie!
irenairena zamieszkała : Tychy wrote on 6 kwietnia 2016:
Panie Boże! Chwała Tobie! Dziękuje za wysłuchanie modlitw i łaskę zdrowia. Badanie wykazało brak guzów
WiesławaWiesława zamieszkała : Radom wrote on 27 lutego 2016:
Panie Jezu, Ty obdarzasz każdego kto pokornie prosi i ufa Tobie, a jest zgodne z Twoją wolą. Dziękuję Ci za otrzymane łaski. Każdy przeżyty przez nas dzień jest nam dany, abyśmy wielbili Twoje imię. Dziękuję za młodzież, dzieci, nauczycieli, osoby wspierające duchowo projekt "Biblia i Ja". Obdarz wszystkich swoim błogosławieństwem! Niech Twoje żywe Słowo, przybliża każdego do Twojego miłosiernego serca.
WiesławaWiesława zamieszkała : Radom wrote on 2 lutego 2016:
Boże, dziękuję Ci za uratowanie życia mojego Męża-Macieja. Dziękuję Wszystkim osobom, którzy modlili się w Jego intencji. Szczególnie dziękuję Osobom z Grupy św. Michała Archanioła w Tychach, którzy trwają ze mną na modlitwie codziennej w tej intencji. Panie, obdarz Ich potrzebnymi łaskami i daj siłę w codzienności, aby trwali w swoim postanowieniu modlitwy codziennej i wypraszali łaski tym, którzy ich o to proszą. Bóg zapłać.
IrenaIrena wrote on 22 stycznia 2016:
Panie Boże! Dziękuje za wysłuchanie modlitw w intencji Emilki. Jest dobrze , nie ma się czym martwić a to co jest minie.
WiesławaWiesława zamieszkała : Polska wrote on 8 stycznia 2016:
Dziękuję Panu Bogu przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła i o. Pio za powrót do zdrowia i otrzymane łaski. Boże, błogosław modlących się w mojej intencji i obdarz Ich potrzebnymi łaskami w życiu codziennym i przyszłym. Wdzięczna za modlitwę Wiesława z Rodziną.
IrenaIrena zamieszkała : Tychy wrote on 26 grudnia 2015:
Panie Boże , Ty wszystko możesz, Ty wszystko wiesz. Tobie niech będą dzięki za zdrowie do którego wraca mój mąż. Dziękuję wszystkim za modlitwę w intencji mojego męża. Pan Bóg wysłuchuje waszych modlitw i proszę Go aby obdarzał wszystkich Łaskami stokrotnie.
IrenaIrena zamieszkała : Tychy wrote on 26 grudnia 2015:
Dziękuję Panu Bogu za wysłuchanie modlitw ludzi dobrej woli i moich o moje zdrowie. Wynik ostatniego badania mówi że "nic nie urosło". Chwała Panu.
WiesławaWiesława zamieszkała : Radom wrote on 4 października 2015:
Panie Boże, dziękuję Ci za okazaną mi łaskę przez wstawiennictwo Twoich Świętych - św. Michała Archanioła i św. Ojca Pio....Ty stawiasz Panie na mojej drodze ludzi, ze wspólnoty św. Michała Archanioła, którzy z wiarą proszą i otrzymują. Błogosław Im we wszystkim, a Twoja Matka, Panie niech otoczy Ich płaszczem swej opieki.
JolaJola zamieszkała : Bielsko wrote on 17 września 2015:
Dziękuję Dobry Boże, że uciszyłeś moje wzburzone serce i zesłałeś mi tyle łask. Chwała Ci Panie Boże Wszechmogący!!Miej nas w wszystkich w swojej opiece.
WiesiaWiesia zamieszkała : Radom wrote on 4 września 2015:
Boże, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski, Twoja dobroć jest nieogarnięta.
GrażynaGrażyna zamieszkała : Tychy wrote on 1 września 2015:
Dobry Jezu, Najwyższy Kapłanie! Dziękuję, że wysłuchałeś naszych modlitw i powołałeś kapłana do dalszej posługi w Kaplicy św. Ojca Pio w Lędzinach, w Oddziale Rehabilitacji. Błogosław nowemu duszpasterzowi ks. Bogusławowi i obdarzaj go potrzebnymi łaskami.
WiesławaWiesława zamieszkała : Radom wrote on 1 września 2015:
Boże, wielki i łaskawy, Twoje Miłosierdzie jest bez granic. Dziękuję Ci za Twoją Miłość i opiekę, szczególnie w chwilach trudnych, po ludzku beznadziejnych. Dziękuję za otrzymaną łaskę, ludzi o otwartych sercach na drugiego człowieka.
WiesławaWiesława zamieszkała : Radom wrote on 28 sierpnia 2015:
Panie Jezu dziękuję Ci za łaskę rozwiązania trudnego problemu przez ręce Twojej Matki i św. Michała Archanioła.